وسط نوروزی اقتصاد انتخابات ستاد انتخابات کشور

وسط: نوروزی اقتصاد انتخابات ستاد انتخابات کشور انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ساخت «لیسانسه‌‌ها» ادامه دارد؟

تهیه‌کننده مجموعه «لیسانسه‌ها» درباره‌ فاز تازه این سریال که قرار است سال آینده کلید بخورد، گفت: «قصه «لیسانسه‌ها» ظرفیت ادامه دادن را دارد و بنا بر این شد ۳۰ ق

ساخت «لیسانسه‌‌ها» ادامه دارد؟

ساخت «لیسانسه ها» ادامه دارد؟

عبارات مهم : سریال

تهیه کننده مجموعه «لیسانسه ها» راجع به فاز تازه این سریال که قرار است سال آینده کلید بخورد، گفت: «قصه «لیسانسه ها» ظرفیت ادامه دادن را دارد و بنا بر این شد ۳۰ قسمت تازه را سال آینده تولید کنیم.»

به گزارش ایسنا، رضا جودی راجع به مجموعه «لیسانسه ها» و ساخت فاز تازه آن که آیا ادامه سری قبل خواهد بود؟ بیان کرد: ما پیش از این یک سریال ۶۰ قسمتی را جهت تلویزیون نگارش کردیم که بعد از ساخت ۲۲ قسمت، تلویزیون به علت اینکه آنتنش خالی بود آن را پخش کرد؛ بنابراین ادامه این سریال بعد از مدتی توقف و تولید با تأخیر پخش شد. در حال حاضر نیز بعد از اتمام ساخت فاز اول، فاز تازه را تولید خواهیم کرد.

ساخت «لیسانسه‌‌ها» ادامه دارد؟

او راجع به تغییرات قصه و مجموعه بازیگران جهت فاز تازه نیز گفت: تغییرات سریال فعلا مشخص نیست. شاید بازیگران دیگر نخواهند در این مجموعه همکاری ارزش را ادامه دهند ولی آن چیزی که می دانم این است که بازیگران دوست دارند در این مجموعه حضور داشته باشند.

تهیه کننده «لیسانسه ها» یادآور شد: فاز تازه این سریال قرار است به نگارش سروش صحت و ایمان صفایی تولید شود. در حال حاضر نیز در حال تصویربرداری فصل اول این سریال هستیم که تا آخر شهریور ماه ساخت آن به آخر می رسد. بعد از آماده شدن فصل اولیه، فاز تازه را شروع خواهیم کرد.

تهیه‌کننده مجموعه «لیسانسه‌ها» درباره‌ فاز تازه این سریال که قرار است سال آینده کلید بخورد، گفت: «قصه «لیسانسه‌ها» ظرفیت ادامه دادن را دارد و بنا بر این شد ۳۰ ق

جودی در آخر یادآور شد: جهت ادامه لیسانسه ها تاکنون تصمیم گیری جهت نگارش آن برآورد شده است است.

این تهیه کننده راجع به ی ضعف فیلمنامه مجموعه های طنز تلویزیون نیز اعتقاد است: توقع این است که کارها بهتر باشد ولی توصیه دیگر این است که در سال های گذشته مخاطب هیچ انتخابی نداشت ولی اکنون تلویزیون ۳۰ کانال دارد که مخاطب می تواند ۳۰ گزینش داشته باشد و براساس گزینش خود کانال را عوض کند؛ بنابراین عجله ای جهت اینکه حتما همه سریال ها را ببیند، ندارد.

واژه های کلیدی: سریال | مجموعه | بازیگران | تلویزیون | تهیه کننده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs