وسط نوروزی اقتصاد انتخابات ستاد انتخابات کشور

وسط: نوروزی اقتصاد انتخابات ستاد انتخابات کشور انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازیکنی که خیال برانکو را از ماندنش در پرسپولیس راحت کرد

شایان مصلح پسر بی‌حاشیه پرسپولیس در دیدار برابر گسترش فولاد، با پاس گل حیاتی خود توانست یک قدم بزرگ جهت کسب تساوی در دقیقه 95 جهت سرخپوشان بردارد.

بازیکنی که خیال برانکو را از ماندنش در پرسپولیس راحت کرد

بازیکنی که خیال برانکو را از ماندنش در پرسپولیس راحت کرد

عبارات مهم : نیمکت

شایان مصلح پسر بی حاشیه پرسپولیس در دیدار برابر گسترش فولاد، با پاس گل حیاتی خود توانست یک قدم بزرگ جهت کسب تساوی در دقیقه 95 جهت سرخپوشان بردارد.

به گزارش خبرآنلاین؛با شایان مدافع خوش اخلاق پرسپولیسی ها تماس گرفتیم تا از او راجع به بازی با پیکان پرسش کنیم.او در ابتدا گفت: «نمی دانم در بازی برابر پیکان در ترکیب مهم خواهم بود یا نه ولی هر چه باشد، به کادرفنی کاملا اعتماد دارم و تصمیم ارزش را می پذیرم.» او اضافه کرد: «من 4 پیشنهاد خوب داشتم و می توانستم از پرسپولیس جدا شوم ولی دو، دوتا، چهارتا کردم و فهمیدم ماندن در این تیم می تواند برایم اتفاقات خوبی در پی داشته باشد از این رو تصمیم گرفتم بمانم و به کارم ادامه دهم. به برانکو هم گفتم که خیالت آسوده باشد، من در کنار تیم هستم.»

بازیکنی که خیال برانکو را از ماندنش در پرسپولیس راحت کرد

شایان در مورد اینکه نیمکت نشینی آزارش می دهد یا نه،گفت: «نمی توانم نسبت به این عنوان بی تفاوت باشم ولی همه می دانند که نیمکت نشینی جهت همه بازیکنان به وجود می آید و اجتناب ناپذیر هست. جهت من این اهمیت دارد که هر وقت به میدان بروم، عالی ترین تاثیر را داشته باشم. هر وقت کادرفنی بخواهد، بازی می کنم و گل می زنم.»

واژه های کلیدی: نیمکت | برانکو | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs