وسط نوروزی اقتصاد انتخابات ستاد انتخابات کشور

وسط: نوروزی اقتصاد انتخابات ستاد انتخابات کشور انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

ایرانیان با سن بالای صد سال در کدام استان ها زندگی می کنند؟

بر اساس اطلاعات مرکز آمار کشور عزیزمان ایران کردستان، سیستان و بلوچستان و آذربایجان غربی سه استانی هستند که بیشترین جمعیت بالای ۱۰۰ سال را در خود جای داد..

ادامه مطلب

زیاد کردن دمای 50 درجه و گرد و غبار جهت دو روز آینده خوزستان

رمدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه اوضاع دمای بالای هوا و احتمال وقوع پدیده گرد و غبار در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه خبر داد. زیاد کردن دمای 50 د..

ادامه مطلب

بیرانوند در پرسپولیس ماندنی شد

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس که بعد از اتمام مسابقه های لیگ برتر احساسی شد و حرف از رفتن زد، تصمیم گرفته در جمع قرمزها بماند..

ادامه مطلب

شلیک ۵۰ گلوله از سوی مأموران پلیس به ۳ مهاجم حمله تروریستی لندن

پلیس لندن اعلام کرد که پلیس ضدتروریسم انگلیس در درگیری با عاملان حمله تروریستی شنبه شب در لندن تعداد «بی سابقه ای» گلوله شلیک کردند. شلیک ۵۰ ..

ادامه مطلب

حکم پلمب ۹۴ لیزینگ

فعالیت گسترده لیزینگ‌های غیر مجاز، منتهی به صدور حکم پلمب ۹۴ مورد از این شرکت‌ها شد. حکم پلمب ۹۴ لیزینگ عبارات مهم : مرکزی ..

ادامه مطلب

دلواپس نباشید، خوشحال باشید / تصویر العمل متفاوت پوتین به خروج آمریکا از توافق پاریس

رئیس‌جمهوری روسیه اعلام کرد: تصمیم همتای آمریکایی‌اش جهت خروج از توافق آب و هوای پاریس را قضاوت نمی‌کند و اعتقاد است هنوز جهت دستیابی به توافقنامه‌ا..

ادامه مطلب

100 میلیارد بدهی را من درست نکرده‌ام / نامه افتخاری خطاب به هواداران استقلال

مدیرعامل استقلال منشتر شدن نامه‌ای خطاب به هواداران این کلوب از عملکرد خودش دفاع کرد. نامه افتخاری خطاب به هواداران استقلال: 100 میلیارد ..

ادامه مطلب

تمام فرصت‌ها را از دست دادیم/ امروز روز جدیدی است ، کولاکوویچ

سرمربی تیم ملی والیبال گفت: در بازی برابر ایتالیا وقت پیروزی داشتیم ولی تمام این فرصت‌ها را از دست دادیم.  کولاکوویچ: تمام وقت ها را از دست دادیم..

ادامه مطلب