وسط نوروزی اقتصاد انتخابات ستاد انتخابات کشور

وسط: نوروزی اقتصاد انتخابات ستاد انتخابات کشور انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

اعتراف چهارمین فرد به دروغگویی به بازرسان شورای خاص تحقیقات روسیه

یک وکیل ۳۳ ساله آمریکایی که سال گذشته از یک شرکت حقوقی بین‌المللی مشهور اخراج شد، چهارمین فردی است که در شورای خاص رابرت مولر اقرار به گناه کرده و ا..

ادامه مطلب

عروس ترامپ بعد از باز کردن یک بسته مشکوک به بیمارستان انتقال یافته شد

مقام‌های مطلع اعلام کردند، همسر پسر بزرگ مدیر جمهوری آمریکا بعد از آنکه پاکت نامه‌ای حاوی پودر سفید ناشناخته‌ای را در منزلش باز کرد، به بیمارستان انتقال یاف..

ادامه مطلب

خبر تبریک اسد به رهبر کره شمالی

رئیس جمهوری سوریه در پیامی به رهبر کره شمالی هفتادمین سالروز تاسیس ارتش این کشور را تبریک گفت. خبر تبریک اسد به رهبر کره شمالی عبارات م..

ادامه مطلب

ترامپ مایه شرم ایالات متحده است / وزیر دفاع اسبق آمریکا

وزیر دفاع اسبق آمریکا روز دوشنبه به تندی از رئیس‌جمهور کشورش انتقاد کرد و وی را «مایه شرم ایالات متحده» توصیف کرد. وزیر دفاع اسبق آمریکا: ترامپ ..

ادامه مطلب

رایزنی گوترش با پادشاه عربستان راجع به تحولات منطقه و دنیا

دبیر کل شرکت ملل در تماس تلفنی خود با پادشاه عربستان در خصوص بااهمیت ترین تحولات منطقه و دنیا بحث و تبادل نظر کرد. رایزنی گوترش با پادشاه عربستان..

ادامه مطلب

دیدار رهبران آمریکا، ژاپن و کره‌جنوبی در بحبوحه تنش‌ها بر سر کره شمالی

در بحبوحه تنش‌ها درخصوص اینکه آیا لفاظی‌های تند رئیس‌جمهور آمریکا علیه رهبر کره شمالی ممکن است به یک برآورد غلط منجر شود یا خیر، روسای جمهور آمریکا، ..

ادامه مطلب

آمریکا در کنسولگری روسیه به دنبال مواد منفجره بوده است / زاخاروا

سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت که آژانس های اطلاعاتی آمریکا در بازرسی از کنسولگری روسیه در سان فرانسیسکو به دنبال مواد منفجره می گشتند. زاخاروا:آمر..

ادامه مطلب

گفت‌وگوی تلفنی ترامپ و پادشاه عربستان و تاکید بر حل دیپلماتیک بحران قطر

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اینترنتی کاخ سفید، در این تماس تلفنی ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان به ابراز همدردی با قربانیان توفان اخیر ..

ادامه مطلب

افراد ناشناس به هتل محل اقامت پوتین در هامبورگ حمله کردند

افراد ناشناس به ماموران امنیتی هتل محل اقامت مدیر جمهوری روسیه و همراهانش در هامبورگ آلمان حمله کردند. افراد ناشناس به هتل محل اقامت پوتین در ..

ادامه مطلب

شلیک ۵۰ گلوله از سوی مأموران پلیس به ۳ مهاجم حمله تروریستی لندن

پلیس لندن اعلام کرد که پلیس ضدتروریسم انگلیس در درگیری با عاملان حمله تروریستی شنبه شب در لندن تعداد «بی سابقه ای» گلوله شلیک کردند. شلیک ۵۰ ..

ادامه مطلب