وسط نوروزی اقتصاد انتخابات ستاد انتخابات کشور

وسط: نوروزی اقتصاد انتخابات ستاد انتخابات کشور انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

تصویر ، شیلا خداداد و همسرش در اکران مردمی فیلمی با بازی مهناز افشار

اولین اکران مردمی فیلم «دارکوب» با حضور بازیگران مشهور در سینما آزادی برگزار شد. شیلا خداداد و همسرش در اکران مردمی فیلمی با بازی مهناز ..

ادامه مطلب

۳ سریال تازه تاریخی، اجتماعی و کمدی روی آنتن شبکه‌های تلویزیون

سریال کمدی «افسانه هزارپایان» از دیشب روی آنتن شبکه نسیم رفته و از امشب هم قرار است سریال تاریخی «ستارخان» از شبکه یک و سریال اجتماعی «هست و نیست» از ..

ادامه مطلب

تصاویر ، باران کوثری با «فعل» روی صحنه

نمایش «فعل» به کارگردانی و نویسندگی محمد رضایی راد و با بازی باران کوثری در تئاتر شهر روی صحنه رفته است. باران کوثری با «فعل» روی صحنه/تصاویر..

ادامه مطلب

ساخت «لیسانسه‌‌ها» ادامه دارد؟

تهیه‌کننده مجموعه «لیسانسه‌ها» درباره‌ فاز تازه این سریال که قرار است سال آینده کلید بخورد، گفت: «قصه «لیسانسه‌ها» ظرفیت ادامه دادن را دارد و بنا بر ..

ادامه مطلب

گوینده پیشکسوت خبر درگذشت

به گزارش صداوسیما ؛ ناصر خویشتندار در دهه های 70 و 80 گوینده بخش های متفاوت خبری صداو سیما بود و در عرصه دوبله نیز فعالیت داشت. گوینده پی..

ادامه مطلب

فرق است میان این ٤‌سال و آن ٤ سال

مدت زیادی از پیروزی روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نمی گذرد، ولی حجم مطالبات از مدیر جمهوری بسیار بالاست. در ایام منتهی به انتخابات، بازیگ..

ادامه مطلب

روایت بازیگر «مختارنامه» از گزینش بازیگر در مهمانی‌های شبانه

بازیگر «مختارنامه» گفت: این روزها سینما تیمی شده است و در مهمانی‌های شبانه نقش‌ها تقسیم می‌شوند. من اهل این مهمانی‌های شبانه نیستم و نمی‌خواهم به هر ن..

ادامه مطلب

«پایتخت ۵» به ماه رمضان نمی‌رسد

قائم مقام مرکز سیما فیلم اعلام کرد که سریال «پایتخت» به پخش در ماه رمضان نمی رسد. «پایتخت ۵» به ماه رمضان نمی رسد عبارات مهم : سریال ..

ادامه مطلب